TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 1005 SPORT GT

pełny  
średnica zewnętrzna [mm] 221
Średnica wewnętrzna [mm] 130
Średnica otworu centrującego [mm] 72
Wysokość [mm] 42
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 10
Ilość otworów 4
Wymiar gwintu 13,70
Ilość otworów 1 1
rozstaw otworów 1 [mm] 107,90
Ciężar [kg] 2,80
O rozmieszczenia otworów [mm] 107,90
Producent 
Numer 
FORD1102559
FORD1570348
FORD1571346
FORD1571346347348
FORD1571347
FORD1571348
FORD1575877
FORD1583401
FORD1591-9909-91
FORD1591990
FORD1591991
FORD1629-4504-51
FORD1629450
FORD1629451
FORD1659451
FORD5022-6506-51
FORD5022650
FORD5022651
FORD6086874
FORD6089874
FORD6089875
FORD6089876
FORD6119634
FORD6156352
FORD6158-2122-13
FORD6158212
FORD6158213
FORD6809874
FORD77FB 1125 AB
FORD77FB1125ABA
FORD77FB1125ABB
FORD77FB1125ACA
FORD77FB1125ACB
FORD77FB1125ADA
FORD77FB1125ADB
FORD77FB1125AEB
FORD79FB1125AB
FORD84FB-1125-AA
FORD84FB-1125-BB
FORD84FB1125BA
FORD84FB1125CA
FORD84FX-1125-BB
FORD84FX 1125 CA
FORD84fx1125B1B
FORD8A61 18D422-BE38QA
FORD8A6118D422BF38QA
FORDD8RZ1125A
FORDD8RZ1125B
FORDD8RZ1125C
FORDD8RZ1125D
FORDDBRZ 1125 A
NISSAN40206 9X404
NISSAN40206 MA50A
VW23-0041
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: FORD