TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 1007 SPORT GT

pełny  
średnica zewnętrzna [mm] 239,50
Średnica wewnętrzna [mm] 136
Średnica otworu centrującego [mm] 63,50
Wysokość [mm] 58,20
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 10
Ilość otworów 4
Wymiar gwintu 13,70
Ilość otworów 1 1
rozstaw otworów 1 [mm] 108
Ciężar [kg] 3,60
O rozmieszczenia otworów [mm] 108
Producent 
Numer 
FORD1097107
FORD12429475
FORD12429477
FORD1624857
FORD1629475
FORD1629477
FORD1644205
FORD1644857
FORD5022648
FORD5022658
FORD5022947
FORD5024744
FORD60477975
FORD6077975
FORD6077976
FORD6101928
FORD6137291
FORD6150205
FORD6158203
FORD6158205
FORD81AB-1125-GA
FORD81AB-1125-GB
FORD81AB-1125-GG
FORD81AB1125GC
FORD81AB1125JA
FORD81AB1125JB
FORD81AB1125JC
FORD86AB-1125-AA
FORD86AB N31021 AB2H
FORD86AB1125BA
FORD86AX-1125-AA
FORD86AX-1125-BA
FORD86AX-1125-SA
FORD86AX 1125 S1A
FORD86VB2A637AA
FORDD 0RY112 5A
FORDDORY 1125 A
FORD USA81AB1125GA
FORD USA81AB1125GB
FORD USA86AB1125AA
FORD USA86AX1125AA
FORD USA86AX1125BA
FORD USA86AX1125SA
VW23-0072
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: FORD