TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 1034 SPORT GT

pełny  
średnica zewnętrzna [mm] 253
Średnica wewnętrzna [mm] 154
Średnica otworu centrującego [mm] 63,50
Wysokość [mm] 33
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 10,10
Ilość otworów 5
Wymiar gwintu 13,70
Ciężar [kg] 3,40
O rozmieszczenia otworów [mm] 112
Producent 
Numer 
FORD11652547
FORD1630012
FORD1652547
FORD5022549
FORD5022669
FORD5022949
FORD5027464
FORD5027465
FORD6141151
FORD6158215
FORD6442332
FORD8493110
FORD85GB-2A315-BD
FORD85GB2A315AB
FORD85GX 2A315 AB
FORD85GX 2A315 BD
FORD85GX2A315CA
FORD85GX2A315CA1
FORD88GB2A315AA
FORDE7RYC026A
FORD USA85GX2A315AB
FORD USA85GX2A315BD
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: FORD