TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 1104 GRAPHITE LINE TUNING

pełny  
Średnica A [mm]269
Średnica otworu centrującego C [mm]54
Wysokość B [mm]64,40
Grubość tarczy hamulcowej Th [mm]10
Minimalna grubość [mm]9
Ilość otworów F15
Wymiar gwintu14,50
Średnica otworu [mm]100
Producent 
Numer 
LEXUS4243120090
LEXUS4243120160
LEXUS4243120320
OPEL00569072
OPEL00569074
OPEL0569072
OPEL0569074
TOYOTA4243120090
TOYOTA4243120160
TOYOTA4243120200
TOYOTA4243120210
TOYOTA4243120300
TOYOTA4243120320
TOYOTA4243120330
TOYOTA4243120340
TOYOTA4243120360
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: LEXUS
[Expand]Marka: TOYOTA