TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 1270 GRAPHITE LINE TUNING

pełny 
Średnica A [mm]234,50
Średnica wewnętrzna H [mm]125,10
Średnica otworu centrującego C [mm]56
Wysokość B [mm]47
Grubość tarczy hamulcowej Th [mm]11
Minimalna grubość [mm]10
Ilość otworów F14
Wymiar gwintu13
Średnica otworu [mm]100
Ilość otworów F21
Rozstaw otworów F2 [mm]88
Producent 
Numer 
DAIHATSU4351287220000
DAIHATSU4351287709
DAIHATSU4351287709000
DAIHATSU4351287717
DAIHATSU4351287717000
DAIHATSU4351287722
DAIHATSU4351287722000
DAIHATSU4351287727
DAIHATSU4351287727000
GEELY3501101005
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: DAIHATSU
[Expand]Marka: GEELY