TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 1276 GRAPHITE LINE TUNING

pełny  
średnica zewnętrzna [mm] 252,80
Średnica wewnętrzna [mm] 155
Średnica otworu centrującego [mm] 63,60
Wysokość [mm] 33
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 10
Ilość otworów 4
Wymiar gwintu 13,80
Ciężar [kg] 3,40
O rozmieszczenia otworów [mm] 108
Producent 
Numer 
AC5022666
FORD1 197 572
FORD1 456 666
FORD1 473 006
FORD1 507 058
FORD1073756
FORD13232421
FORD1323621
FORD1373781
FORD1514237
FORD1630149
FORD1637969
FORD1659810
FORD1756882
FORD1780880
FORD2M512A315A4A
FORD4 083 658
FORD4083484
FORD5 023 583
FORD5022666
FORD5023483
FORD5030658
FORD5GB2A315B
FORD7204066
FORD7S612A315AA
FORD7S6Z2C026A
FORD85 BB 2A315 AB
FORD85GB 2A315 BA
FORD95GB 2A315 FA
FORD95GB 2A315B 1C
FORD95GB2A315BA
FORD95GB2A315EA
FORD95GB2A315F1B
FORD95GB2A315FB
FORD95GJ2A315EC
FORD95GX 2A315-EA
FORD95GX 2A315 EB
FORD95GX2A315FB
FORDA89SX19346AA
FORDC1BC 2A315-AA
FORDC1BZ2C026A
FORDV85 BB 2A315 BA
FORDV85BB 2A315 AB
FORDV85BB2A315AA
FORDV85BX 2A315 AB
FORDV85BX 2A315 BA
FORD USA1659810
FORD USA1S4Z2C026BA
FORD USA7S6Z2C026A
FORD USA85BB2A315AB
FORD USA95GB2A315B1C
FORD USA95GB2A315BA
FORD USA95GB2A315FA
FORD USA95GB2A315FB
FORD USA95GJ2A315EC
FORD USA95GX2A315EA
FORD USA95GX2A315EB
FORD USA95GX2A315FB
FORD USAV85BB2A315BA
FORD USAV85BX2A315AB
FORD USAV85BX2A315BA
MGM14006
PANTHER5022666
TVR5022666
VW23-0542
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: FORD
[Expand]Marka: PANTHER
[Expand]Marka: TVR