TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 1298 SPORT GT

pełny  
średnica zewnętrzna [mm] 259,80
Średnica wewnętrzna [mm] 154,20
Średnica otworu centrującego [mm] 90
Wysokość [mm] 41
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 10
Ilość otworów 4
Wymiar gwintu 12,60
Ciężar [kg] 3,40
O rozmieszczenia otworów [mm] 114,30
Producent 
Numer 
MITSUBISHI33456781
MITSUBISHIM850978
MITSUBISHIMB699288
MITSUBISHIMB699289
MITSUBISHIMB850978
MITSUBISHIMN125772
MITSUBISHIMR249356
MITSUBISHIMR249358
MITSUBISHIMR850978
MITSUBISHIMR913846
MITSUBISHIPW820195
MITSUBISHIX3516005
PROTONPW820195
SMART454 420 10 20
VOLVO30620770
VOLVO30623264
VOLVO30638455
VOLVO30850978
VOLVO30872940
VOLVO308729409
VOLVO31262468
VOLVO3345678
VOLVO33456781
VOLVOMR249356
VOLVOPW820195
VW23-0434
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: MITSUBISHI
[Expand]Marka: PROTON
[Expand]Marka: VOLVO