TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 1355 GRAPHITE LINE TUNING

pełny 
Średnica A [mm]269
Średnica wewnętrzna H [mm]173,10
Średnica otworu centrującego C [mm]55
Wysokość B [mm]55,70
Grubość tarczy hamulcowej Th [mm]9
Minimalna grubość [mm]8
Ilość otworów F14
Wymiar gwintu14,50
Średnica otworu [mm]100
Producent 
Numer 
BYD17032600F3050
BYD3502102
BYD8160117
BYDF33502102
BYDF33502159
LIFANB3502111
TOYOTA424310D050
TOYOTA4243112210
TOYOTA4243112250
TOYOTA4243147020
TOYOTA4243152050
TOYOTA4243152060
TOYOTA (FAW)4243102160
TOYOTA (FAW)4243102161
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: TOYOTA