TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 1355 SPORT GT

pełny  
średnica zewnętrzna [mm] 269
Średnica wewnętrzna [mm] 173,10
Średnica otworu centrującego [mm] 55
Wysokość [mm] 55,70
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 9
Ilość otworów 4
Wymiar gwintu 14,50
Ciężar [kg] 3,80
O rozmieszczenia otworów [mm] 100
Producent 
Numer 
BYD1132107700
BYD17.03.2600F3050
BYD3502102
BYD8160117
BYDF33502102
BYDF33502159
DONGFENGB123502070
DONGFENG (DFAC)B123502070
LIFANB3502111
NISSAN (DFAC)B123502070
OSCA14973
TOYOTA42431-47020
TOYOTA42431 02161
TOYOTA42431 0D050
TOYOTA42431 12210
TOYOTA42431 12250
TOYOTA42431 52050
TOYOTA4243152060
TOYOTA (FAW)42431-12250
TOYOTA (FAW)4243102160
TOYOTA (FAW)4243102161
VW23-0636
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: TOYOTA