TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 1475 GRAPHITE LINE TUNING

pełny 
Średnica [mm]272
Średnica wewnętrzna [mm]157,70
Średnica otworu centrujacego [mm]108
Wysokość [mm]50,60
Grubość tarczy hamulcowej [mm]11
Minimalna grubość [mm]9,90
Ilość otworów5
Wymiar gwintu14,50
Średnica otworu [mm]139,50
Producent 
Numer 
CHEVROLET212103501070000
CHEVROLET21213501070
LADA21210350107000
LADA21213501070
LADA2121350107080
LADA3501070
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: CHEVROLET
[Expand]Marka: LADA