TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 1489 GRAPHITE LINE TUNING

pełny  
średnica zewnętrzna [mm] 280
Średnica wewnętrzna [mm] 154
Średnica otworu centrującego [mm] 63,50
Wysokość [mm] 40,80
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 11
Ilość otworów 5
Wymiar gwintu 13,70
Ciężar [kg] 4,40
O rozmieszczenia otworów [mm] 107,90
Producent 
Numer 
FORD1223566
FORD1223568
FORD1253962
FORD1253963
FORD1323361
FORD1323551
FORD1373361
FORD1469081
FORD1500156
FORD2025944
FORD3M512 A315 EC
FORD3M512 A315 ED
FORD3M512A315E1D
FORD3M512C315DA
FORD3M512C315EA
FORD3M512C315EC
FORD3M512C315ED
FORD7M512 A315 BA
FORD USA3M512A315E1D
FORD USA3M512A315EC
FORD USA3M512A315ED
FORD USA7M512A315BA
VOLVO1469081
VOLVO1500156
VOLVO30666802
VOLVO30769113
VOLVO3M512A315E1D
VOLVO3M512A315ED
VOLVO7M512A315BA
VOLVO (CHANGAN)30769113
VW23-0686
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: FORD
[Expand]Marka: VOLVO