TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 1489 GRAPHITE LINE TUNING

pełny 
Średnica [mm]280
Średnica wewnętrzna [mm]154
Średnica otworu centrujacego [mm]63,50
Wysokość [mm]40,80
Grubość tarczy hamulcowej [mm]11
Minimalna grubość [mm]9
Ilość otworów5
Wymiar gwintu13,70
Średnica otworu [mm]107,90
Producent 
Numer 
FORD1223566
FORD1223568
FORD1253962
FORD1253963
FORD1323551
FORD1373361
FORD1469081
FORD1500156
FORD3M512A315E1D
FORD3M512A315EC
FORD3M512A315ED
FORD7M512A315BA
VOLVO30666802
VOLVO30769113
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: FORD
[Expand]Marka: VOLVO