TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 1499 GRAPHITE LINE TUNING

pełny  
średnica zewnętrzna [mm] 210,80
Średnica wewnętrzna [mm] 125
Średnica otworu centrującego [mm] 55
Wysokość [mm] 41
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 11,20
Ilość otworów 4
Wymiar gwintu 13,30
Ciężar [kg] 2,60
O rozmieszczenia otworów [mm] 100
Producent 
Numer 
DAIHATSU43512-B2100-000
DAIHATSU43512 97203
DAIHATSU43512 97204
DAIHATSU43512 97204 000
DAIHATSU43512 97206
DAIHATSU43512 97207
DAIHATSU43512 97207 000
DAIHATSU43512 B2100
DAIHATSU43512 B2130
DAIHATSU4351287Z11
DAIHATSU4351297206000
MITSUBISHI4351297203
MITSUBISHI4351297204
MITSUBISHI4351297207
PERODUA43512-97203
PERODUA43512-97207
PERODUA4351287524
PERODUA4351297204
PERODUA4351297204000
PERODUA4351297206000
PERODUA43512BZ150
SUBARU43512B2130
TOYOTA43512B2100
VW23-0791
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: DAIHATSU