TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 2005 GRAPHITE LINE TUNING

wentylowany wewnętrznie  
średnica zewnętrzna [mm] 239,50
Średnica wewnętrzna [mm] 136
Średnica otworu centrującego [mm] 63,50
Wysokość [mm] 58
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 24
Ilość otworów 4
Wymiar gwintu 13,70
Ilość otworów 1 1
rozstaw otworów 1 [mm] 107,90
Ciężar [kg] 4,30
O rozmieszczenia otworów [mm] 107,90
Producent 
Numer 
AC5022659
FORD1 619 229
FORD1 629 474
FORD1 629 476
FORD1096104
FORD12429474
FORD12429476
FORD12429483
FORD1595875
FORD1610869
FORD1619053
FORD1619053054
FORD1619054
FORD1629482
FORD1629483
FORD1644844
FORD1644844/845
FORD1644845
FORD1661115
FORD5022659
FORD5022659/660
FORD5022660
FORD5022679
FORD5022948
FORD5023573
FORD5023802
FORD5025573
FORD6 158 204
FORD6007974
FORD6077974
FORD6133549
FORD6133549/550
FORD6133550
FORD6134507
FORD6155824
FORD6158202
FORD6158210
FORD6158210/211
FORD6158211
FORD6159204
FORD6168211
FORD617443
FORD6174443
FORD6200551
FORD8158211
FORD81AB-1125-FA
FORD81AB1125FB
FORD81AB1125FC
FORD81AB1125FD
FORD81AB1125FE
FORD81AB1125HA
FORD81AB1125HB
FORD81AB1125HC
FORD81AB1125HD
FORD81AB1125HE
FORD83BB1125GA
FORD83BB1125GB
FORD83BB1125GC
FORD83BB1125HA
FORD83BB1125HB
FORD83BB1125HC
FORD87BB-1125-CA
FORD87BB1125DA
FORD87BX-1125-SA
FORD87BX 1125 CA
FORD87BX 1125 DA
FORD87BX1125GA
FORD87BX1125JA
FORD87BX1125S1A
FORD88PB1125BA
FORD88PX 1125 BA
FORDT77BC1125BB
FORDV90BX1125AA
FORD USA87BB1125CA
FORD USA87BX1125CA
FORD USA87BX1125DA
FORD USA87BX1125JA
FORD USA87BX1125SA
PANTHER5022659
TVR5022659
VW23-0073
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: FORD
[Expand]Marka: PANTHER
[Expand]Marka: TVR