TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 2013 SPORT GT

wentylowany wewnętrznie  
średnica zewnętrzna [mm] 239,50
Średnica wewnętrzna [mm] 136
Średnica otworu centrującego [mm] 63,50
Wysokość [mm] 42,90
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 20
Ilość otworów 4
Wymiar gwintu 13,50
Ilość otworów 1 1
rozstaw otworów 1 [mm] 108
Ciężar [kg] 4
O rozmieszczenia otworów [mm] 108
Producent 
Numer 
FORD1 018 277
FORD1015598
FORD1019604
FORD1048308
FORD1048309
FORD1048310
FORD10624271
FORD1066271
FORD1107768
FORD11118570
FORD1320581
FORD1320582
FORD1473005
FORD1524589
FORD1E0533251
FORD1E0633251
FORD1E0833251
FORD3N211125AA
FORD4071714
FORD4084226
FORD5022654
FORD5025948
FORD5028176
FORD5028281
FORD6 183 977
FORD6180371
FORD6191064
FORD6500952
FORD6500954
FORD6704271
FORD6962492
FORD7075049
FORD7075050
FORD89FX1125CE
FORD91AB 2K021 BB
FORD91AB 2K021 BC
FORD91AB 2K021 HB
FORD91AB 2K021 JA
FORD91AB 2K021 JB
FORD91AB2K021FA
FORD93FB1125AA
FORD93FX 1125-AA
FORD93FX 1125-S1A
FORD93FX 1125-SA
FORD94AB 2K021 AB
FORD96AB 2K021 AA
FORD96AB 2K021 AB
FORD96FB1125CA
FORD96FX 1125-CA
FORD97AG 2K021 BA
FORDYS612K021AA0
FORDYS6J 1125 CC
FORDYS6J1125CB
FORDYS6W 1125-AA
FORDYS6W 1125-AC
FORDYS6W 1125-B1B
FORDYS6W 1125-CA
FORD (CHANGAN)3N211125AA
FORD USA89FX1125CE
FORD USA93FX1125AA
FORD USA93FX1125S1A
FORD USA93FX1125SA
FORD USA96FX1125CA
FORD USA96FX1125SA
FORD USAYS6J1125CB
FORD USAYS6J1125CC
FORD USAYS6W1125AA
FORD USAYS6W1125AC
FORD USAYS6W1125B1B
FORD USAYS6W1125CA
MAZDA1E05-33-251
MAZDA1E06-33-251
MAZDA1E08-33-251
MAZDA5022654
MAZDA5028281
MAZDA6191064
MAZDA93FX1125SA
MITSUBISHI1E0833251
VW23-0169
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: FORD
[Expand]Marka: MAZDA