TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 2014 SPORT GT

wentylowany wewnętrznie  
średnica zewnętrzna [mm] 260
Średnica otworu centrującego [mm] 63,50
Wysokość [mm] 58
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 24
Minimalna grubość [mm] 22,80
Ilość otworów 4
Wymiar gwintu 13,75
O rozmieszczenia otworów [mm] 108
Producent 
Numer 
AC5022661
FORD1 102 560
FORD1 619 055
FORD1 619 122
FORD1169974
FORD12429479
FORD1629479
FORD1629481
FORD1630146
FORD1643706
FORD1643718
FORD1644143
FORD1644859
FORD1H2Z3F572AA
FORD5022661
FORD5022663
FORD6122827
FORD6122828
FORD6134505
FORD6134506
FORD6143505
FORD6158209
FORD6169974
FORD6169975
FORD83BB 1125 CH
FORD83BB1125CB
FORD83BB1125CE
FORD83BB1125CF
FORD83BB1125FH
FORD87BB-1125-EA
FORD87BB1125FA
FORD87BX-1125-E1A
FORD87BX 1125 EA
FORDE5RY1125A
FORDE5RY1125B
FORDE7RY 1125 C
FORDV87AX1125BA
FORD USA87BX1125EA
MERCURYE7RY1125C
PANTHER5022663
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: FORD
[Expand]Marka: PANTHER