TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 20157 GRAPHITE LINE TUNING

wentylowany wewnętrznie  
średnica zewnętrzna [mm] 308
Średnica wewnętrzna [mm] 178
Średnica otworu centrującego [mm] 68
Wysokość [mm] 64,60
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 20
Ilość otworów 5
Wymiar gwintu 16,50
Ciężar [kg] 7,10
O rozmieszczenia otworów [mm] 108
Producent 
Numer 
VOLVO31423152
VOLVO31471824
VOLVO824249260
VOLVO824249265
VOLVO86249240
VOLVO8624926
VOLVO86249260
VOLVO86249265
VOLVO ASIA31423152
VOLVO ASIA31471824
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: VOLVO