TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 2018 GRAPHITE LINE TUNING

wentylowany wewnętrznie  
średnica zewnętrzna [mm] 286,50
Średnica wewnętrzna [mm] 142
Średnica otworu centrującego [mm] 68
Wysokość [mm] 56,20
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 22
Ilość otworów 5
Wymiar gwintu 15
Ciężar [kg] 6,60
O rozmieszczenia otworów [mm] 107,95
Producent 
Numer 
VOLVO1 359 023
VOLVO13 599 086
VOLVO1329765
VOLVO1359020
VOLVO1359908
VOLVO13599089
VOLVO1359909
VOLVO1359988
VOLVO270872
VOLVO270878
VOLVO270878 S
VOLVO2708782
VW23-0201
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: VOLVO