TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 2022 GRAPHITE LINE TUNING

wentylowany wewnętrznie  
średnica zewnętrzna [mm] 239,50
Średnica wewnętrzna [mm] 130
Średnica otworu centrującego [mm] 72
Wysokość [mm] 45,80
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 20
Ilość otworów 4
Wymiar gwintu 13,60
Ilość otworów 1 1
rozstaw otworów 1 [mm] 107,90
Ciężar [kg] 4
O rozmieszczenia otworów [mm] 107,90
Producent 
Numer 
FORD16044636
FORD1604631
FORD1604636
FORD1619208
FORD1637968
FORD5022655
FORD5022655656
FORD5022656
FORD6 137 968
FORD82FB 1125 AB
FORDE646460S71M
FORDV82F B1125 AB
FORDV82FB-1125-AA
FORDV82FX-1125-AA
FORDV84FB1125AA
FORDV84FB1125AB
FORDV84FX-1125-AB
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: FORD