TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 20393 SPORT GT

wentylowany wewnętrznie  
średnica zewnętrzna [mm] 240,20
Średnica wewnętrzna [mm] 126
Średnica otworu centrującego [mm] 59,10
Wysokość [mm] 40,50
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 20
Ilość otworów 4
Wymiar gwintu 13
Ciężar [kg] 4,10
O rozmieszczenia otworów [mm] 98
Producent 
Numer 
FIAT0000071772815
FIAT1541806
FIAT46788929
FIAT51742727
FIAT6001073180
FIAT71773406
FORD1 521 803
FORD1541803
FORD1541806
FORD9S51 1125-DA
FORD USA9S511125DA
VW23-0754
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: FIAT
[Expand]Marka: FORD