TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 20732 GRAPHITE LINE TUNING

wentylowany wewnętrznie  
średnica zewnętrzna [mm] 299,70
Średnica wewnętrzna [mm] 160,60
Średnica otworu centrującego [mm] 80
Wysokość [mm] 73,60
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 32
Ilość otworów 5
Wymiar gwintu 17,90
Ciężar [kg] 9,60
O rozmieszczenia otworów [mm] 130
Producent 
Numer 
CITROËN16 078 723 80
CITROËN16 124 353 80
CITROËN16 124 354 80
CITROËN1611841280
CITROËN1618864580
CITROËN4249 37
CITROËN4249 38
CITROËN4249 A6
CITROËN/PEUGEOT1607872380
CITROËN/PEUGEOT4249.37
CITROËN/PEUGEOT4249.38
CITROËN/PEUGEOT4249.A6
FIAT51705758
FIAT51740249
FIAT51957509
FIAT51957510
FIAT6001073176
FIAT71773409
PEUGEOT16 078 723 80
PEUGEOT16 124 353 80
PEUGEOT16 124 354 80
PEUGEOT1611841280
PEUGEOT1618864580
PEUGEOT4249 37
PEUGEOT4249 38
PEUGEOT4249 A6
PEUGEOT (DF-PSA)424937
PEUGEOT (DF-PSA)424938
PEUGEOT (DF-PSA)4249A6
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: CITROËN
[Expand]Marka: FIAT
[Expand]Marka: PEUGEOT