TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 2209 SPORT GT

wentylowany wewnętrznie  
średnica zewnętrzna [mm] 275
Średnica wewnętrzna [mm] 141,20
Średnica otworu centrującego [mm] 62
Wysokość [mm] 49,10
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 28
Ilość otworów 5
Wymiar gwintu 14,50
Ciężar [kg] 6,80
O rozmieszczenia otworów [mm] 114,30
Minimalna grubość [mm] 26
Producent 
Numer 
LEXUS4351206020
LEXUS4351233040
LEXUS4351233041
LEXUS4351233042
LEXUS4351233043
LEXUS4351233060
LEXUS4351233080
LEXUS4351244021
TOYOTA43512-08021
TOYOTA43512 06020
TOYOTA43512 06030
TOYOTA43512 06031
TOYOTA43512 06040
TOYOTA43512 07020
TOYOTA43512 33040
TOYOTA43512 33041
TOYOTA43512 33042
TOYOTA43512 33043
TOYOTA43512 33060
TOYOTA43512 33080
TOYOTA43512 33090
TOYOTA43512 44010
TOYOTA43512 44011
TOYOTA43512 44020
TOYOTA43512 44021
TOYOTA4351208020
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: LEXUS
[Expand]Marka: TOYOTA