TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 2251 GRAPHITE LINE TUNING

wentylowany wewnętrznie  
średnica zewnętrzna [mm] 296
Średnica wewnętrzna [mm] 143,50
Średnica otworu centrującego [mm] 62
Wysokość [mm] 51
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 32
Ilość otworów 5
Wymiar gwintu 14,70
Ciężar [kg] 9,10
O rozmieszczenia otworów [mm] 114,30
Producent 
Numer 
LEXUS43512-30241
LEXUS43512 50100
LEXUS43512 50110
LEXUS43512 50111
LEXUS43512 50112
LEXUS4351222210
LEXUS4351224051
LEXUS4351224071
LEXUS4351230180
LEXUS4351230181
LEXUS4351230240
LEXUS4351230320
LEXUS4351250010
LEXUS4351250040
LEXUS4351250090
LEXUS4351250120
LEXUS4351253010
LEXUS4351253020
LEXUS4351630010
TOYOTA43512-22210
TOYOTA43512-24051
TOYOTA43512-24071
TOYOTA43512-30240
TOYOTA43512-50120
TOYOTA43512 14220
TOYOTA43512 30180
TOYOTA43512 30181
TOYOTA43512 30241
TOYOTA43512 50100
TOYOTA43512 50110
TOYOTA43512 50111
TOYOTA43512 50112
TOYOTA43512 53010
TOYOTA43512 53020
TOYOTA4351230320
TOYOTA4351250040
TOYOTA4351250090
TOYOTA4351630010
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: LEXUS