TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 2536 SPORT GT

wentylowany wewnętrznie  
średnica zewnętrzna [mm] 288
Średnica wewnętrzna [mm] 144,10
Średnica otworu centrującego [mm] 68,10
Wysokość [mm] 55,40
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 25
Ilość otworów 5
Wymiar gwintu 16,60
Ciężar [kg] 7,30
O rozmieszczenia otworów [mm] 112
Producent 
Numer 
AUDI7M0615301E
AUDI7M0615301G
FORD1 044 569
FORD1001093
FORD1045994
FORD1143640
FORD1143641
FORD1526686
FORD72324232
FORD7236232
FORD7M06-1530-1E
FORD7M06-1530-1G
FORD95VW-X1125-BC
FORD95VW-X1125-BE
FORD95VW 1125 BD
FORD95VW1125B1D
FORD95VW1125BC
FORD95VWX 1125 B1D
FORD95VWX 1125 BD
FORD95WX1125BC
FORD USA95VW1125BC
FORD USA95VWX1125B1D
FORD USA95VWX1125BD
OSCA08775
SEAT7M0 615 301
SEAT7M0 615 301 G
SEAT7M0615301E
SEAT7M0615301E/G
SEAT7MO615301E
SEAT95VWX1125B1D
SEAT95VWX1125BD
SEAT95WX1125BC
SKODA7M0 615 301 G
SKODA7M0615301E
VAG7M0 615 301 E
VAG7M0 615 301 G
VAG95VWX1125B1D
VAG95VWX1125BD
VAG95WX1125BC
VW23-0403
VW7M0 615 201 E
VW7M0 615 301
VW7M0 615 301 E
VW7M0 615 301 G
VW7M0 6615 301G
VW7M0615301E/G
VW7MO 615 301 G
VW95VWX1125B1D
VW95VWX1125BD
VW95WX1125BC
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: FORD
[Expand]Marka: SEAT
[Expand]Marka: VW