TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 2589HP GRAPHITE LINE TUNING

wentylowany wewnętrznie  
wysoko nawęglany  
średnica zewnętrzna [mm] 300
Średnica wewnętrzna [mm] 155,10
Średnica otworu centrującego [mm] 63,50
Wysokość [mm] 47
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 24
Ilość otworów 5
Wymiar gwintu 13,70
Ciężar [kg] 7
O rozmieszczenia otworów [mm] 107,90
Producent 
Numer 
FORD1 681 579
FORD1321488
FORD1376118
FORD1388257
FORD1465618
FORD15024298
FORD1506298
FORD1681578
FORD1S7W 1125 AB
FORD1SW7 1125 AB
FORD1SW7 1125 AC
FORD1SW7 1125 CA
FORD1SW7 1125 CB
FORD1SW7 1125B 3B
FORD1SW7 1125B 3D
FORD4097477
FORD4097478
FORD4110587
FORD4179398
FORD4181042
FORDC2S4566
FORD USA1S7W1125AB
JAGUARC2S 35270
JAGUARC2S 42667
JAGUARC2S 4566
JAGUARC2S 49729
OSCA19172
VW23-0684
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: FORD
[Expand]Marka: JAGUAR