TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 2799 GRAPHITE LINE TUNING

wentylowany wewnętrznie  
średnica zewnętrzna [mm] 304,70
Średnica wewnętrzna [mm] 139,40
Średnica otworu centrującego [mm] 68
Wysokość [mm] 50,20
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 28
Ilość otworów 5
Wymiar gwintu 16,80
Ciężar [kg] 9,20
O rozmieszczenia otworów [mm] 108
Producent 
Numer 
VOLVO272404
VOLVO2724045
VOLVO274170
VOLVO2741700
VOLVO2741702
VOLVO274559
VOLVO312242707
VOLVO31262707
VOLVO31262716
VOLVO31400740
VOLVO31400741
VOLVO31471827
VOLVO31471827 SK1
VOLVO31471835
VOLVO9492715
VOLVODIS82793
VW23-0561
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: VOLVO