TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 2907 GRAPHITE LINE TUNING

wentylowany wewnętrznie  
średnica zewnętrzna [mm] 258,60
Średnica wewnętrzna [mm] 124
Średnica otworu centrującego [mm] 61
Wysokość [mm] 41
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 20,70
Ilość otworów 4
Wymiar gwintu 12,70
Ilość otworów 1 2
rozstaw otworów 1 [mm] 100
Ciężar [kg] 4,90
O rozmieszczenia otworów [mm] 100
Producent 
Numer 
CITROËN425273
CITROËN4254 83
CITROËN425499
DACIA410602192R
DACIA60 01 547 619
DACIA60 01 547 911
DACIA60 01 548 578
DACIA77 00 780 892
DACIA77 00 813 549
DACIA77 00 842 131
DACIA77 01 204 304
DACIA77 01 204 304 SK
DACIA77 01 204 828
DACIA77 01 205 653
DACIA77 01 205 653 SK
DACIA77 01 206 339
DACIA77 01 206 339 SK
DACIA77 11 130 038
DACIA7701207066
DACIA7701208265
DACIA7701209639
DACIA7701210142
DACIA7702295181
DACIA7711130071
DACIA82 01 464 598
DACIA8200171765
DACIA86 71 005 976
DACIA8671000107
DACIA8671013532
DACIA8671016173
DACIA8671016876
LADA410602192R
LADA7701206339
LADA8201464598
MGM13025
NISSAN40206 00Q0E
NISSAN40206 00Q0K
NISSAN40206 00QAA
NISSAN7701204228
NISSAN7701205653
NISSAN7701206339
NISSAN77111 30038
OSCA05695
PEUGEOT16 17 247 680
PEUGEOT405035
PEUGEOT4250 43
PEUGEOT4250 51
PEUGEOT4250 52
PEUGEOT4250 69
PEUGEOT4250 75
PEUGEOT4252-61
PEUGEOT4252-62
PEUGEOT4252 65
PEUGEOT425273
PEUGEOT425275
PEUGEOT4254.99
RENAULT4020600QAA
RENAULT41 06 015 31R
RENAULT41 06 021 92R
RENAULT410609342R
RENAULT60 01 548 578
RENAULT77 00 780 892
RENAULT77 00 813 549
RENAULT77 00 842 131
RENAULT77 01 201 542
RENAULT77 01 202 896
RENAULT77 01 203 070
RENAULT77 01 203 730
RENAULT77 01 204 220
RENAULT77 01 204 228
RENAULT77 01 204 304
RENAULT77 01 204 304 SK
RENAULT77 01 204 777
RENAULT77 01 204 828
RENAULT77 01 204 833
RENAULT77 01 204 883
RENAULT77 01 205 355
RENAULT77 01 205 653
RENAULT77 01 205 653 SK
RENAULT77 01 206 082
RENAULT77 01 206 288
RENAULT77 01 206 339
RENAULT77 01 206 339 SK
RENAULT77 01 207 066
RENAULT77 01 207 960
RENAULT77 01 208 265
RENAULT77 01 209 077
RENAULT77 01 209 639
RENAULT77 01 210 130
RENAULT77 01 210 142
RENAULT77 01 349 970
RENAULT77 02 295 181
RENAULT77 11 130 038
RENAULT77 11 130 071
RENAULT77.01.205.828
RENAULT7700 780 792
RENAULT7701035895
RENAULT7701204708
RENAULT7701204903
RENAULT7701349751
RENAULT7701349869
RENAULT7701813549
RENAULT82 01 464 598
RENAULT8200171765
RENAULT86 71 000 107
RENAULT86 71 005 976
RENAULT86 71 013 532
RENAULT86 71 016 876
RENAULT8671016173
RENAULT8671016708
RENAULT TRUCKS7700780892
RENAULT TRUCKS7700813549
RENAULT TRUCKS7701204304
RENAULT TRUCKS7701204828
RENAULT TRUCKS7701205653
RENAULT TRUCKS7701206339
RENAULT TRUCKS7711130038
VAUXHALL91 92 177
VAUXHALL93169002
VW23-0549
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: DACIA
[Expand]Marka: NISSAN
[Expand]Marka: RENAULT