TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 2943 GRAPHITE LINE TUNING

wentylowany wewnętrznie  
Średnica [mm] 257
Średnica wewnętrzna [mm] 127
Średnica otworu centrującego [mm] 59
Wysokość [mm] 50,70
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 20
Minimalna grubość [mm] 18,20
Ilość otworów 4
Wymiar gwintu 13,20
Ciężar [kg] 5,10
O rozmieszczenia otworów [mm] 98
Producent 
Numer 
ALFA ROMEO0000060743569
ALFA ROMEO0000060801752
ALFA ROMEO00608 01754
ALFA ROMEO00608 10227
ALFA ROMEO16420.22023.03
ALFA ROMEO164202202302
ALFA ROMEO60 801 754
ALFA ROMEO60 810 227
ALFA ROMEO60801752
ALFA ROMEO82388579
ALFA ROMEO82433860
ALFA ROMEO82464702
FIAT0000082388579
FIAT0082433860
FIAT16 420 220 2302
FIAT16 420 220 2303
FIAT60 801 754
FIAT82 388 579
FIAT82 433 858
FIAT82 433 860
FIAT82 464 702
LANCIA0082433858
LANCIA0082433860
LANCIA0082464702
LANCIA16 420 220 2302
LANCIA16 420 220 2303
LANCIA60 801 754
LANCIA82 388 579
LANCIA82 433 858
LANCIA82 433 860
LANCIA82 464 702
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: ALFA ROMEO
[Expand]Marka: FIAT
[Expand]Marka: LANCIA