TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 2959 GRAPHITE LINE TUNING

wentylowany wewnętrznie  
średnica zewnętrzna [mm] 278
Średnica wewnętrzna [mm] 140
Średnica otworu centrującego [mm] 63,50
Wysokość [mm] 48,60
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 25
Ilość otworów 5
Wymiar gwintu 13,70
Ciężar [kg] 7,10
O rozmieszczenia otworów [mm] 107,90
Producent 
Numer 
FORD1223663
FORD1223665
FORD1253729
FORD1253730
FORD1320352
FORD1373369
FORD1469082
FORD1501058
FORD1501069
FORD1575734
FORD1734696
FORD274509
FORD3M512 C375 AC
FORD3M512 C375 AD
FORD3M512C375DB
FORD3M51C375AB
FORD3M51C375DB
FORD6M512C375AA
FORD7M51 1125 FA
FORD7M511125EA
FORDAV61 1125-BB
FORDAV61 1125 BA
FORD (CHANGAN)6M512C375AA
FORD (CHANGAN)6M512C375AB
FORD (CHANGAN)BV611125AA
FORD (CHANGAN)BV611125EA
FORD (CHANGAN)BV61125AA
FORD USA3M512C375AC
FORD USA3M512C375AD
FORD USA7M511125FA
FORD USAAV611125BA
FORD USAAV611125BB
MAZDA6M512C375AA
MAZDA (CHANGAN)6M512C375AA
VOLVO1575734
VOLVO274509
VOLVO30666800
VOLVO312242718
VOLVO31262718
VOLVO31362411
VOLVO31400942
VOLVO3M512C375AC
VOLVO3M512C375AD
VOLVOAV611125BA
VOLVO (CHANGAN)31262718
VOLVO (CHANGAN)31362411
VOLVO (CHANGAN)31400942
VW23-0685
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: FORD
[Expand]Marka: VOLVO