TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 2960 GRAPHITE LINE TUNING

wentylowany wewnętrznie  
średnica zewnętrzna [mm] 300
Średnica wewnętrzna [mm] 139,70
Średnica otworu centrującego [mm] 63,50
Wysokość [mm] 48,60
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 25
Ilość otworów 5
Wymiar gwintu 13,70
Ciężar [kg] 8,20
O rozmieszczenia otworów [mm] 107,90
Producent 
Numer 
FORD1223664
FORD1223666
FORD1253965
FORD1323560
FORD1373370
FORD1469083
FORD1500152
FORD1501059
FORD1520297
FORD1797226
FORD1829606
FORD274510
FORD3M512 C375 BC
FORD3M512 C375 BD
FORD3M512C375B1D
FORD3M512C375ER
FORD3M512C375FB
FORD7M51 1125-BB
FORDDV61-1125-EA
FORDDV611125AA
FORDDV611125DA
FORD (CHANGAN)DV611125AA
FORD USA3M512C375B1D
FORD USA3M512C375BC
FORD USA3M512C375BD
FORD USA7M511125BB
FORD USADV611125DA
FORD USADV611125EA
MAZDA3M512C375BC
VOLVO1469083
VOLVO1500152
VOLVO274510
VOLVO2745102
VOLVO30666801
VOLVO31262719
VOLVO31362412
VOLVO31400817
VOLVO31400937
VOLVO31400941
VOLVO3M512C375BD
VOLVO7M511125BB
VOLVO (CHANGAN)31400941
VW23-0687
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: FORD
[Expand]Marka: VOLVO