TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 4095 GRAPHITE LINE TUNING

wentylowany wewnętrznie  
średnica zewnętrzna [mm] 233,80
Średnica wewnętrzna [mm] 125,30
Średnica otworu centrującego [mm] 56,10
Wysokość [mm] 47
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 18
Ilość otworów 4
Wymiar gwintu 13
Ilość otworów 1 1
rozstaw otworów 1 [mm] 88
Ciężar [kg] 3,90
O rozmieszczenia otworów [mm] 100
Producent 
Numer 
DAIHATSU43512-87707
DAIHATSU43512-87710
DAIHATSU43512-87712
DAIHATSU43512 87710 000
DAIHATSU43512 87718 000
DAIHATSU43512 87723 000
DAIHATSU43512 87725 000
DAIHATSU4351287712000
DAIHATSU4351287716
DAIHATSU4351287718
DAIHATSU4351287719
DAIHATSU4351287719000
DAIHATSU4351287721
DAIHATSU4351287723
DAIHATSU4351287724
DAIHATSU4351287725
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: DAIHATSU