TARCZA HAMULCOWA ROTINGER 8001 GRAPHITE LINE TUNING

pełny  
średnica zewnętrzna [mm] 247
Średnica otworu centrującego [mm] 68
Wysokość [mm] 27
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 12,70
Minimalna grubość [mm] 11,40
Ilość otworów 4
Wymiar gwintu 10,60
O rozmieszczenia otworów [mm] 92,50
Producent 
Numer 
FORD1416607
FORD1429649
FORD1437814
FORD1473814
FORD151993
FORD1549659
FORD1549699
FORD1549700
FORD1569699
FORD1591966
FORD1591995
FORD1591996
FORD1610229
FORD1679190
FORD1746881
FORD5 029 829
FORD5022346
FORD5022829
FORD5028646
FORD5816131000
FORD5816131010
FORD6010148
FORD6010229
FORD6010299
FORD6101229
FORD71BB-1125-BA
FORD71BB1125DA
FORD73BB-1125-CA
FORD73BB1125CB
FORD73BB1125DA
FORD73GB 1125 DB
FORD898B X1125 AA
FORD898B X1125 GA
HYUNDAI51712-32300
HYUNDAI51712-32A00
HYUNDAI5816131000
HYUNDAI5816131010
HYUNDAI5H16131000
HYUNDAI5H16131010
Marka 
Model (Ascending)
Od 
Do 
KW 
HP (Ascending)
 
[Expand]Marka: FORD